Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska
biuro@schody-wir.pl, +48 604 222 841
SCHODY DYWANOWE
Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska biuro@schody-wir.pl +48 604 222 841
SCHODY-WIR

Schody wewnętrzne

Schody wewnętrzne to szczególny element domu. Pełnią bardzo ważną funkcję, a oprócz tego mogą być doskonałą dekoracją, o ile są dobrze dobrane do wystroju wnętrza. Obecnie wybór schodów wewnętrznych jest niezwykle szeroki, w sprzedaży jest wiele ich typów, można wybrać schody wewnętrzne kręcone, wachlarzowe, zabiegowe, dwubiegunowe, jednobiegunowe lub samonośne. Niektóre konstrukcje są wyjątkowo oryginalne, inne pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. Ważną kwestią jest również wybór materiału. Produkujemy schody wewnętrzne z wielu rodzajów drewna, również tych egzotycznych. Wybór materiałów jest naprawdę szeroki, a wszystkie je łączy jedno – najwyższa jakość. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, aby doradzić Państwu najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertę na schody wewnętrzne. Oferujemy szybki czas realizacji i najwyższy stopień profesjonalizmu. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Pragniemy, aby schody wewnętrzne tworzone przez naszą firmę służyły Państwu przez lata.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na schody drewniane wewnętrzne.

Projektujemy i montujemy schody na terenie Dolnego Śląska: Wrocław, Oleśnica, Oława, Świdnica, Wałbrzych, Kłodzko, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Głogów, Bolesławiec, Zgorzelec.

Sprawdź naszą ofertę i zapytaj o wycenę schodów za pomocą naszego formularza kontaktowego.

WYBRANE REALIZACJE NASZYCH SCHODÓW

Schody dywanowe zabiegowe z podestem

Schody na prezentowanych zdjęciach wykonane zostały na konstrukcji samonośnej dywanowej z litego drewna dębowego.

ZOBACZ WIĘCEJ
Realizacje Schody dywanowe zabiegowe z podestem
Realizacje Schody Dywanowe z Czarnego Dębu
Realizacje Schody Dywanowe Dębowe

Schody samonośne dywanowe białe

Prezentowane na zdjęciach schody to konstrukcja samonośna dywanowa z litego drewna lakierowana na biało o satynowym wykończeniu.

Schody posiadają dwa zabiegi, czyli dwukrotnie zmieniają kierunek biegu. Takie rozwiązanie sprawdza się we wnętrzach gdy konieczna jest optymalizacja miejsca przeznaczonego na schody.

Na życzenie Klienta wstawiliśmy elementy z odpornej na wytarcia wykładziny w kształcie pół-księżyca na stopniach, w miejscach gdzie schody są najmocniej narażone na rysy podczas użytkowania.

Balustrada wykonana została z litego drewna również lakierowanego na biało, wyróżnia ją jednak rytmiczne zastosowanie pionowych srebrnych stalowych tralek. Całość nadaje schodom muzyczne skojarzenia tak przez kolor jak i przez rytm kształtów.

Realizacja Warta Bolesławiecka, województwo dolnośląskie, 2021 r.

ZOBACZ WIĘCEJ
Realizacje Schody samonośne dywanowe białe
35 lat DOŚWIADCZENIA W PRACY
Z DREWNEM
8 tys. ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
1.2 mln WYKONANYCH
STOPNI
3 tys. METRÓW
SZEŚCIENNYCH DREWNA