Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska
biuro@schody-wir.pl, +48 604 222 841
SCHODY DYWANOWE
Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska biuro@schody-wir.pl +48 604 222 841
SCHODY-WIR

Schody Dywanowe Dębowe – Rustykalne

Dębowe schody samonośne dywanowe w rustykalnym stylu z balustradą stalową malowana proszkowo. To nasza wyjątkowa realizacja  z masywnymi drewnianymi stopniami, gięta poręczą w naturalistycznym stylu. Schody wykonane dla Angielskich  przyjaciół w stolicy.

USŁOJENIE DREWNA

Wyjątkowości projektu dodaje wyraźny rysunek usłojenia widoczny na każdym stopniu schodów.Drewno z usłojeniem jest teraz bardzo popularne. Stosując je, trzeba jednak uważać, by nie przesadzić. Ogólna zasada jest taka, że najlepiej połączyć bogato usłojone drewno z gatunkiem o spokojnym rysunku. Jeśli zdecydujemy się na meble o mocnym usłojeniu, podłoga niech będzie miała delikatne słoje i odwrotnie.

Jeśli tony wszystkich rodzajów drewna są podobne, aranżację można urozmaicić, stosując zróżnicowane usłojenie.

Usłojenie drewna warto wybrać na podstawie stylu, który chcemy wprowadzić do wnętrza, np. mocny rysunek drewna będzie pasował do wnętrz w stylu rustykalnym i vintage, natomiast do minimalistycznej aranżacji lepiej pasować będą delikatne słoje.

Całość uzupełnia ręcznie gięta poręczą w naturalistycznym stylu z delikatnymi stalowymi pionowymi tralkami malowanymi proszkowo na czarno.

Schody dywanowe to samonośna konstrukcja bez belek policzkowych. Swoją prostotę zawdzięczają niewidocznym elementom mocującym, dlatego są popularnym wyborem we wnętrzach o charakterze minimalistycznym.

35 lat DOŚWIADCZENIA W PRACY
Z DREWNEM
8 tys. ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
1.2 mln WYKONANYCH
STOPNI
3 tys. METRÓW
SZEŚCIENNYCH DREWNA