Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska
biuro@schody-wir.pl, +48 604 222 841
SCHODY DYWANOWE
Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska biuro@schody-wir.pl +48 604 222 841
SCHODY-WIR

Schody Dywanowe Samonośne Orzechowe

Schody samonośne dywanowe wykonane z orzecha amerykańskiego swoją prawdziwą naturę i piękno ukazują dopiero po nałożeniu na nie pierwszej warstwy bezbarwnego oleju. Wówczas z matowej i mało wyrazistej powierzchni drewna wyłania się prawdziwa eksplozja barw i usłojenia, tak charakterystyczna dla tego gatunku.

Poniżej prezentujemy kilka naszych realizacji z tego szlachetnego drewna.

Schody dywanowe proste na konstrukcji samonośnej z orzecha amerykańskiego i szklaną balustradą wpuszczoną w bieg schodów z drewnianym pasującym do schodów pochwytem. Są bardzo efektowne i idealnie pasują do prostego współczesnego wnętrza.

Do schodów samonośnych dywanowych z orzecha dobrze komponuje się minimalistyczna balustrada wykonana ze szkła, wówczas balustrada schodowa nie zasłania linii schodów i eksponuje piękno drewna.

Do wnętrza w stylu loft Klient zdecydował się połączyć schody drewniane z orzecha ze stalową balustradą i poziomymi tralkami. Całość wygląda bardzo nowocześnie. Stal malowana proszkowo na czarno dodaje całości nuty awangardy.

Orzech amerykański ma bardzo urozmaiconą kolorystykę od szarości, przez żółty, po najczęściej spotykany kolor ciepłego brązu. Drewno orzecha ma piękną, szlachetną barwę i z tego powodu bardzo rzadko jest dodatkowo barwione.

Realizacje:  Złotoryja, województwo Dolnośląskie, 2015 r.; Tarnów, województwo Małopolskie, 2017 r.; Warszawa, województwo Mazowieckie, 2017 r.

35 lat DOŚWIADCZENIA W PRACY
Z DREWNEM
8 tys. ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
1.2 mln WYKONANYCH
STOPNI
3 tys. METRÓW
SZEŚCIENNYCH DREWNA