Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska
e-mail: biuro@schody-wir.pl, +48 604 222 841
SCHODY DYWANOWE
Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska biuro@schody-wir.pl +48 604 222 841
SCHODY-WIR

Schody Dywanowe Dębowe

5 NAJWIĘKSZYCH ZALET SCHODÓW DĘBOWYCH:

TRWAŁOŚĆ
Dąb to przede wszystkim drewno twarde i ciężkie, a co się z tym wiąże bardzo trwałe i o ogromnej wytrzymałości. Doskonale zachowane schody sprzed lat, właśnie dębowe, to najlepszy przykład na trwałość i „niezniszczalność”. Ze wszystkich popularnych gatunków drewna stosowanych w meblarstwie, to właśnie dąb jest naprawdę wiecznym drzewem, a meble wykonane z niego odznaczają się nieprzeciętną trwałością.
ODPORNOŚĆ
Schody dębowe nie ulegają ścieraniu i odkształcaniu podczas użytkowania. Świadczy o tym żmudny proces polerowania podczas wytwarzania schodów. Dzięki temu jest zachowana forma nadana przy produkcji.
SZLACHETNOŚĆ
Dąb ma tę właściwość, że z czasem szlachetnieje i nabiera głębokiego koloru. Nie jest to kolor żółty jak w meblach sosnowych, ale naturalny, ciemniejący kolor drewna. Dzięki temu, schody po latach są jeszcze ładniejsze niż nowe, pasują do każdego wnętrza mimo upływu lat. Są dostojne i eleganckie.
KONSERWACJA
Drewno dębowe jest proste w utrzymaniu. Wystarczy regularne przecieranie miękką ściereczką i ewentualnie impregnatem z naturalnego wosku, a meble będą w doskonałym stanie. Ważne jest jednak używanie małej ilości wody.
UNIWERSALNOŚĆ
Schody dębowe, szczególnie te klasyczne, doskonale uzupełniają każde wnętrze. Są to meble, które nadają charakteru i elegancji pomieszczeniom. Meble mogą być stylem dobrane do wnętrza, ale nawet nadają się do pomieszania stylów np. tradycyjnego z nowoczesnym. Zaletą mebli dębowych jest właśnie ponadczasowy charakter.
 

Poniżej dębowe schody dywanowe dwubiegowe wykonane z balustradą szklaną. Realizacja: Warszawa.

35 lat DOŚWIADCZENIA W PRACY
Z DREWNEM
8 tys. ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
1.2 mln WYKONANYCH
STOPNI
3 tys. METRÓW
SZEŚCIENNYCH DREWNA