Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska
biuro@schody-wir.pl, +48 604 222 841
SCHODY DYWANOWE
Schody-WIR, Grunwaldzka 21, Złotoryja, Polska biuro@schody-wir.pl +48 604 222 841
SCHODY-WIR

Schody Dywanowe Jesionowe

Prezentowane schody samonośne dywanowe wykonane są z drewna jesionu. Zostały one pobielone specjalnym naturalnym olejem dla uzyskania subtelnego jasnego odcienia.

Schody posiadają 2 zabiegi, oznacza to że dwukrotnie zmieniają kierunek o 90 stopni. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie mniejszych przestrzeni i zachowanie komfortu użytkowania. Schody zabiegowe są równie eleganckie co schody proste a pozwalają zaoszczędzić miejsce.

Dywanowe samonośne schody jesionowe posiadają prostą drewnianą balustradę i stalowe poziome srebrne tralki komponujące się ze srebrzystym odcieniem bielonego jesionowego drewna.

Jesion należy do najpopularniejszych gatunków drewna wybieranych do budowy schodów wewnętrznych. Ma właściwości podobne do dębu. Występuje w różnych odcieniach – od jasnożółtego do jasnobrązowego, jest odporne na kurczenie, sprężyste, ma wyraźnie zarysowane słoje i ma gładką strukturę.

Schody dywanowe jesionowe sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, jak i modnym japandi, gdzie dominują naturalne i stonowane kolory. Jeśli chcesz urządzić swój salon w tym stylu, warto postawić na drewno o jasnym odcieniu lub bielone.

Realizacja: Wrocław, województwo Dolnośląskie, 2011 r.

35 lat DOŚWIADCZENIA W PRACY
Z DREWNEM
8 tys. ZREALIZOWANYCH
PROJEKTÓW
1.2 mln WYKONANYCH
STOPNI
3 tys. METRÓW
SZEŚCIENNYCH DREWNA